سبد خرید

پاناسونیک Panasonic

مرکز تلفن سانترال
لوازم جانبی تلفن
تلفن بی سیم تحت شبکه - VoIP
پاناسونیک Panasonic

یکی از شناخته شده ترین برندها در تولید تجهیزات الکترونیکی برند ژاپنی پاناسونیک است. این شرکت توانسته است تمام محصولات الکترونیکی را در مدل های متفاوت و با قابلیت های منحصر به فردی طراحی و تولید کند. جالب است بدانید که برند پاناسونیک عمر یه قرن دارد و توانسته است در طول 100 سال فعالیت خود به عنوان یک برند معتبر محصولات الکترونیک خود را ارائه دهد. این کمپانی توسط کونوسوکه ماتسوشیتا راه اندازی شده و تا به امروز کوچکترین تجهیزات الکترونیکی و بزرگ ترین تجهیزات الکترونیک مانند تجهیزات هواپیما ها را طراحی و تولید می کند. در میان ایرانیان به یکی از با دوام ترین برند های الکترونیک شناخته می شود.

تاریخچه ی این کمپانی از زمان تاسیس آن توسط کونوسوکه ماتسوشیتا آغاز شد که مربوط به سال 1918 می باشد و در به دلیل رشد بی سابقه این کمپانی و نحوه مدیریت آن این شخص به عنوان "خدای مدیریت" شناخته می شود. ریاست این کمپانی تا 1961 برعهده این شخص بود و پس از آن به دست داماد او مدیریت شد و آقای ماتسوشیتا تنها به عنوان مشاور در کنار مدیریت مجموعه کار می کرد. کونوسوکه ماتسوشیتا در اثر سرطان ریه و پس از 28 سال درگذشت. این کمپانی بزرگ در سال 2017 درآمدی بالغ بر 70 میلیارد دلار داشته است.

آقای کونوسوکه ماتسوشیتا از دوران کودکی به تحصیل و کسب و کار علاقه بسیاری داشت. با وجود این در این زمان فقر ژاپن را فراگرفته بود اما او از سنین کودکی توانست به همراه کار تحصیل کند و به دلیل توانایی بالایی که در کسب و کار داشت پیوسته برای افزایش سطح دانش خود در کسب و کار با توجه روند رشد اقتصادی شغل خود را تغییر می داد. در دوران کودکی به تحصیل و کار در یک دوچرخه فروش می پرداخت که با روند افزایش اقتصادی ماشین وموتور در ژاپن شغل خود را تغییر داد. به دلیل علاقه و تلاش بسیاری از که تجارت داشت توانسته در سن پونزده سالگی به یک شرکت تجهیزات الکترونیکی به نام اوزاکا راه یافت . پس از چندین سال توانست سمت بازرسی شرکت را دریافت کند. در کنار علاقه بسیاری که به تجارت و کسب و کار داشته همواره خلاقیت او توانست این شخص را متفاوت و منحصر به فرد کند.

کونوسوکه ایده های بسیاری داشت که در حین کار به مدیران خود ارائه می داد اما زمانی که با رد این ایده ها روبرو شد ، تصمیم جدی تری گرفت و تا بتواند تمام ایده ها و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کند. اولین ایده او طراحی یک سرپیچ لامپ بود که عملکرد بهینه تری داشت و رد اجرا و تولید این ایده دلیلی بود برای آنکه شرکت اوزاکا را ترک کند. در اولین قدم توانست یک کارگاه راه اندازی کند و با کمک گرفتن از برادرهمسر و همسرش فروشگاه خود را راه اندازی کرد. پس از مدت ها تحقیق و آزمایش توانسته تعدادی از سرپیچ ها را طراحی و تولید که با استقبال بازار کسب و کار های الکترونیک روبرو نشد اما این پایان کار کونوسوکه نبود. او توانست پس از گذراندن یک دوره سخت اقتصادی سفارش تولید صفحات عایق را دریافت کند تا دوباره به بازار کار تجهیزات الکترونیکی بازگردد. این امر سبب شد تا بتوانند با دریافت مبلغ بالایی ایده های خود را طراحی و تولید کند.

شرکت آی پی سورنا توانسته است با کسب نمایندگی رسمی و مجاز پاناسونیک محصولات خود را با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت تحت نظارت شرکت پاناسونیک به فروش برساند. تمام محصولاتی که توسط مجموعه آی پی سورنا به مشتریان ارائه می شود، شامل خدمات پس از فروش و گارانتی یکساله است. کاربران و مراجعان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش و فنی این مجموعه در تماس باشند. تمام راه های ارتباطی با این کارشناسان فنی و فروش در سایت آی پی سورنا درج شده است.