سبد خرید

داهوا Dahua

داهوا Dahua

کمپانی داهوا یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان تجهیزات امنیتی به شمار می آید که در سال 2001 با ارائه دوربین های مداربسته توانست کار خود را آغاز کند.دوربین های مداربسته به تنهایی نمی توانند خدماتی را ارائه دهند و این کمپانی توانست علاوه بر اینکه این دوربین ها را در مدل های متفاوت و با قابلیت های منحصر به فرد ارائه دهد تمام تجهیزات مربوط به کمپانی پاناسونیک را ارائه داده است. داهوا به عنوان ارائه دهنده دوربین های با کیفیت مداربسته با هزینه مقرون به صرفه توانسته است به عنوان معتبر ترین کمپانی بزرگ تجهیزات امینتی چینی گواهینامه های بین المللی را دریافت کند. از جمله گواهینامه های بین المللی شامل ISO9001 سیستم های مدیریت کیفیت و UL , CE , FCC می باشد. دوربین داهوا نه تنها به عنوان تولید کننده دوربین های مداربسته بلکه به عنوان عرضه کننده تمام تجهیزات امینیتی در اروپا و آمریکا و ژاپن محصولات خود را ارائه می دهد.

از جمله ویژگی هایی که سبب شده تا این کمپانی بتواند به خوبی رشد کند این است که طیف گسترده ای از تجهیزات امینتی را ارائه می دهد که شامل مجموعه سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته امنیتی است. دوربین های مداربسته نیز از جمله محصولات امنیتی به شمار می آید که برای نظارت بر اماکن مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که شرکت داهوا تاسیس شد در قدم اول بر روی تحقیقات گسترده سرمایه گذاری کرده و سپس شروع به طراحی و تولید انواع تجهیزات امینی کرده است. کمپانی داهوا در واقع چهار موسسه تحقیقاتی دارد که بیش از 6000 مهندس و کارشناس فنی بر روی نوع عملکرد این تجهیزات کار می کنند تا بتوانند تکنولوژی این دستگاه را روز به روز افزایش دهند. چهار موسسه ای که تحت نظارت کمپانی داهوا کار می کنند شامل موسسه فناوری پیشرفته ، موسسه Big Data ، موسسه Chip ، موسسه فناوری پیشرفته و Video Cloud می باشد. این کمپانی توانسته است با سرمایه گذاری های انجام شده بیش از 800 اختراع را تا سال 2016 ارائه دهد. این کمپانی با وجود اینکه مدت زمانی زیادی از تاسیس آن نمی گذرد اما توانسته است به عنوان دومین کمپانی دنیا در نظارت تصویر سهم داشته باشد.

در مورد تجهیزاتی که با برند داهوا در شرکت آی پی سورنا به فروش می رسد شامل دوربین های مداربسته ، دستگاه ذخیره سازی تصاویر و صدا و تجهیزاتی جهت اتصال دوربین ها می باشد. به طور کلی دوربین های مداربسته وظیفه تصویر برداری را برعهده دارند و قابلیت ذخیره سازی آن را ندارند. برخی از دوربین های مداربسته قابلیت انتقال صدا به همراه تصویر را دارد که می توانند به دور روش کابل و به صورت تحت شبکه به دستگاه ضبط تصاویر منتقل کنند. در صورتی که کاربران به دوربین های تحت شبکه نیاز داشته باشند لازم است تمام تجهیزات مربوط به ضبط تصاویر و اتصال دوربین ها با یکدیگر سازگاری داشته باشند. شرکت آی پی سورنا با ارائه خدمات نصب و راه اندازی و کارشناسانی که می توانند به طراحی فضا جهت نصب دوربین ها و مشاوره های رایگان توانسته است نیاز مشتریان و مراجعین خود را رفع کند. تمام راه های ارتباطی جهت تماس با کارشناسان مجرب فنی و فروش شرکت ای پی سورنا در سایت درج شده است.