سبد خرید

تلفن رومیزی

16
تلفن رومیزی

از همان ابتدا که تلفن طراحی و تولید شد تا اشخاص امکان استفاده در محیط خانه را داشته باشند، این دستگاه‌ها به صورت تلفن رومیزی طراحی شد. اولین سری تلفن‌های رومیزی فاقد صفحه کلید بود و شکل امروزی طراحی و تولید نشده بود. امروزه اما تمام دستگاه‌های تلفن رومیزی دارای صفحه کلید و صفحه نمایشگر هستند. صفحه نمایشگر می تواند به خوبی شماره تلفن‌های مخاطب را براساس تعداد کاراکترهای تعریف شده نمایش دهد. از جمله مهمترین ویژگی‌های یک دستگاه تلفن ارائه قابلیت‌های ضروری است. کاربران هنگام خرید تلفن‌های رومیزی باید از تمام قابلیت‌های یک تلفن آگاه باشند و براساس سطح نیاز خود به بررسی آن‌ها بپردازند.

تلفن رومیزی

 

انواع تلفن رومیزی

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ارتباطات، تلفن‌ها در دسته بندی‌ها و برای مصارف گوناگون، طراحی و تولید شده‌اند. از جمله تلفن رومیزی با سیم که در دسته مصارف خانگی و مصارف تجاری، سازمانی طراحی شده اند. واضح است که قابلیت‌های گوشی تلفن رومیزی خانگی، در مقایسه با گوشی تلفن رومیزی سازمانی، قابلیت‌های کمتری را ارائه می دهند. تلفن رومیزی سازمانی قابلیت‌هایی را به صورت پیش فرض ارائه می دهد تا سهولت برقراری ارتباط با کاربران و کیفیت صدا افزایش یابد.

 

برندهای تلفن رومیزی موجود

از جمله انواع برندهای تلفن رومیزی که به دلیل دوام و کیفیت بالا در میان بسیاری از کابران تاثیر گذار است، پاناسونیک می باشد. این برند، در میان کاربران ایرانی به خاطر امکانات و هزینه مقرونه صرفه، پرفروش و پرطرفدار است. شرکت آی پی سورنا به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین در عرصه تجهیزات ارتباط تجاری، علاوه بر اینکه تجهیزات ارتباطی را برای مراکز تلفن طراحی و تولید می‌کند، تجهیزات ارتباطی خانگی و لوازم جانبی تلفن مرتبط را به مشتریان خود ارائه دهد.

خرید تلفن رومیزی

 

قیمت تلفن رومیزی

در میان تمام قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که هنگام خرید تلفن خانگی و انواع دستگاه‌های تلفن مورد بررسی قرار می‌گیرد، مبلغ کالا یکی از پارامتر‌های مهم به شمار می‌آید. مبلغ هر کدام از تلفن‌های رومیزی‌ با توجه به امکاناتی که دارند متفاوت است. شرکت آی پی سورنا در کنار هر کدام از انواع محصولات خود گارانتی‌های یکساله را ارائه می دهد. از نظر سطح نیاز، کاربران به دو دسته تقسیم می‌شوند. برخی از کاربران از دستگاه تلفن تنها انتظار تماس با مخاطبان را دارند و برخی به تلفن رومیزی هوشمند نیاز دارند که با ارائه قابلیت‌هایی سهولت برقراری ارتباط را افزایش دهد.

 

خرید اینترنتی تلفن رومیزی از فروشگاه آی پی سورنا

همانطور که گفته شد خرید تلفن ثابت رومیزی مناسب، علاوه بر میزان آگاهی، به بررسی سطح نیاز هر کدام از کاربران نیز بستگی دارد. مشاوران فروش مرکز آی پی سورنا به صورت تخصصی و کاملا رایگان خدمات فروش از جمله بررسی سطح نیاز و معرفی کالای مناسب را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. نصب و راه‌اندازی تلفن‌های خانگی بسیار ساده است اما می‌توانید با متخصصان فنی ما در تماس باشید تا در صورت نیاز خدمات نصب را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند.