مشتری عزیز به علت نوسانات ارز،برای قیمت و موجودی روز تماس بگیرید

سبد خرید

تلفن رومیزی

اولین سری تلفن‌ رومیزی فاقد صفحه کلید بود و شکل امروزی طراحی و تولید نشده بود. امروزه اما تمام دستگاه‌های تلفن رومیزی پاناسونیک دارای صفحه کلید و صفحه نمایشگر هستند. صفحه نمایشگر می تواند به خوبی شماره تلفن‌های مخاطب را براساس تعداد کاراکترهای تعریف شده نمایش دهد. از جمله مهمترین ویژگی‌های یک دستگاه تلفن ارائه قابلیت‌های ضروری است. کاربران هنگام خرید تلفن‌های رومیزی باید از تمام قابلیت‌های یک تلفن آگاه باشند و براساس سطح نیاز خود به بررسی آن‌ها بپردازند.

قیمت تلفن رومیزی

در میان تمام قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی که هنگام خرید تلفن خانگی و انواع دستگاه‌های تلفن مورد بررسی قرار می‌گیرد، مبلغ کالا یکی از پارامتر‌های مهم به شمار می‌آید. مبلغ هر کدام از تلفن‌های رومیزی‌ با توجه به امکاناتی که دارند متفاوت است. شرکت آی پی سورنا در کنار هر کدام از انواع محصولات خود گارانتی‌های یکساله را ارائه می دهد. از نظر سطح نیاز، کاربران به دو دسته تقسیم می‌شوند. برخی از کاربران از دستگاه تلفن تنها انتظار تماس با مخاطبان را دارند و برخی به تلفن رومیزی هوشمند نیاز دارند که با ارائه قابلیت‌هایی سهولت برقراری ارتباط را افزایش دهد.

لیست قیمت تلفن رومیزی

 متاسفانه کدتی است به علت نوسانات دلار قیمت ها هر روزه در حال تغییر است. بنابراین بهتر است برای اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی که در سایت قرار داده شده تماس بگیرید و جویای قیمت ها شوید. چنانچه برایتان سوالی پیش آمد می توانید از طریق چت واتساپ یا تمای با همکاران ما آن را مطرح کنید.

ردیف انواع تلفن رومیزی خانگی قیمت (تومان)
1
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS500MX KX-TS500MX
تماس بگیرید
2
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-T7703X KX-T7703X
تماس بگیرید
3
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS 620BX KX-TS-620BX
تماس بگیرید
4
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TSC62 KX-TSC62
تماس بگیرید
5
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS880 KX-TS880
تماس بگیرید
6 تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS3282 KX-TS3282 تماس بگیرید
7
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل S-820 S-820
تماس بگیرید
8
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS580MX KX-TS580MX
تماس بگیرید
9
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TSC60 KX-TSC60
تماس بگیرید
10
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TSC11MX KX-TSC11MX
تماس بگیرید
11
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS560MX KX-TS560MX
تماس بگیرید
12
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-T2378MXW KXT2378MXW
تماس بگیرید
13
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-TS4100 KX-TS4100
تماس بگیرید
14
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-T2373 KX-T2373
تماس بگیرید
15
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-T2371MXW KX-T2371MXW  
تماس بگیرید
16
تلفن رومیزی پاناسونیک مدل KX-T7705X kx-t7705x
تماس بگیرید

خرید جدید ترین تلفن رومیزی

برای خرید جدید ترین تلفن های رومیزی کافیست نگاهی به لیست بالا بیندازید. و اگر سوالی دارید آن را از طریق مشاوران تیم آی پی سورانا مطرح کنید. جدید مدل های تلفن رومیزی پاناسونیک را با بهترین قیمت بازار در آی پی سورنا داریم. 

تلفن رومیزی

تلفن رومیزی؛ تلفن های خانگی

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه ارتباطات، تلفن‌ها در دسته بندی‌ها و برای مصارف گوناگون، طراحی و تولید شده‌اند. از جمله تلفن رومیزی با سیم که در دسته مصارف خانگی و مصارف تجاری، سازمانی طراحی شده اند. واضح است که قابلیت‌های گوشی تلفن رومیزی خانگی، در مقایسه با گوشی تلفن رومیزی سازمانی، قابلیت‌های کمتری را ارائه می دهند. تلفن رومیزی پاناسونیک سازمانی قابلیت‌هایی را به صورت پیش فرض ارائه می دهد تا سهولت برقراری ارتباط با کاربران و کیفیت صدا افزایش یابد.

برندهای تلفن رومیزی موجود دربازار

از جمله انواع برندهای تلفن رومیزی که به دلیل دوام و کیفیت بالا در میان بسیاری از کابران تاثیر گذار است، پاناسونیک می باشد. این برند، در میان کاربران ایرانی به خاطر امکانات و هزینه مقرونه صرفه، پرفروش و پرطرفدار است. شرکت آی پی سورنا به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین در عرصه تجهیزات ارتباط تجاری، علاوه بر اینکه تجهیزات ارتباطی را برای مراکز تلفن طراحی و تولید می‌کند، تجهیزات ارتباطی خانگی و لوازم جانبی تلفن مرتبط را به مشتریان خود ارائه دهد.

خرید تلفن رومیزی

خرید تلفن رومیزی

همانطور که گفته شد خرید تلفن ثابت رومیزی مناسب، علاوه بر میزان آگاهی، به بررسی سطح نیاز هر کدام از کاربران نیز بستگی دارد. مشاوران فروش مرکز آی پی سورنا به صورت تخصصی و کاملا رایگان خدمات فروش از جمله بررسی سطح نیاز و معرفی کالای مناسب را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. نصب و راه‌اندازی تلفن‌های خانگی بسیار ساده است اما می‌توانید با متخصصان فنی ما در تماس باشید تا در صورت نیاز خدمات نصب را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما ارائه دهند.