مشتری عزیز به علت نوسانات ارز،برای قیمت و موجودی روز تماس بگیرید

سبد خرید

33
سانترال پاناسونیک

به دلیل اهمیت بالای ارتباطات در سازمان ها و انواع کسب و کارها ، تجهیزاتی جهت مدیریت مکالمات طراحی و تولید شده است. یکی از اصلی ترین و مهمترین تجهیزات مخابراتی مراکز تلفن می باشند. این مراکز به دلیل قابلیت هایی که دارند امکان اتصال دیگر تجهیزات مخابراتی را فراهم می کنند. این در حالیست که به میزان مهم بودن دستگاه های سانترال پاناسونیک ، اهمیت انتخاب و خرید سانترال پاناسونیک متناسب با سطح نیاز و انتظار کاربر نیز فراهم می شود. دستگاه سانترال پاناسونیک از جمله مهمترین تجهیزات مخابراتی است که توسط این کمپانی طراحی و تولید شده است. تنوع در تولید این تجهیزات با وجود قابلیت های متفاوت و منحصر به فردی که ارائه می دهند، سبب شده است تا کاربران بتوانند کالای مورد نیاز و متناسب با سطح نیاز خود را خریداری کنند.

خرید انواع مرکز تلفن سانترال پاناسونیک اصل

مرکز تلفن پاناسونیک (Panasonic)

مرکز تلفن سانترال که توسط برند پاناسونیک طراحی و تولید شده اند به دلیل گستردگی نمایندگی های پاناسونیک امکان خرید سانترال پاناسونیک اصل فراهم شده است. شرکت آی پی سورنا برای افزایش سهولت در انتخاب و خرید محصولات ، فروشگاه آنلاین را  راه اندازی کرده است تا خریداران بتوانند به صورت آنلاین باکس سانترال پاناسونیک مناسب را تجربه کنند.

قیمت باکس سانترال پاناسونیک

قیمت سانترال پاناسونیک براساس قابلیت های هر کدام از انواع باکس سانترال ها ارائه می شود. این در حالیست که هر کدام از انواع دستگاه های سانترال قابلیت و ظرفیت منحصر به فردی دارند و کاربران برای انتخاب مرکز تلفن پاناسونیک مناسب جهت راه اندازی یا توسعه یک سیستم سانترال پاناسونیک باید اطلاعات کافی داشته باشند. در مورد محصولات پاناسونیک اطلاعات کافی فنی و همچنین قابلیت های آن در سایت توضیحات لازم داده شده است.

فروش سانترال پاناسونیک با گارانتی

فروش سانترال پاناسونیک به دو صورت آنلاین و حضوری انجام می شود که این امر به درخواست خریدار بستگی دارد. برای خرید حضوری، به هماهنگی های از پیش تعیین شده نیاز است. از جمله خدماتی که آی پی سورنا ارائه ارائه می دهد، خدمات پس از فروش یا گارانتی می باشد. در صورت دستگاه سانترال پاناسونیک خریداری شده طبق قوانین ضمانتنامه در سایت ، با مشکلی مواجه شوند امکان ارائه خدمات در بازه زمانی یکسال پس از خرید وجود دارد.

پیش از خرید و انتخاب کالا و یا طراحی و توسعه مرکز تماس سازمان می توانید از مشاوره های رایگان متخصصان فنی و فروش این مرکز بهره مند شوید. راه های ارتباطی با مشاوران و متخصصان در سایت درج شده است.