سبد خرید

16
تلفن سانترال پاناسونیک

یکی از انواع تجهیزات مهم و ضروری در مراکز تماس، تلفن سانترال می باشد که در دسته بندی ها متفاوت و روش های نصب متفاوت وجود دارند. این در حالیست که تلفن سانترال پاناسونیک به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین تلفن های سانترال در مراکز فروش تجهیزات مخابراتی  و در میان کاربران شناخته شده است. این کمپانی گوشی تلفن سانترال پاناسونیک را در دسته های مختلف و انواع گوناگونی طراحی و تولید کرده است.

اگر تا به حال تجربه خرید محصولات پاناسونیک از جمله تلفن های سانترال پاناسونیک را نداشته اید، برای اطمینان خاطر از نمایندگی های معتبر خریداری کنید. به دلیل رواج محصولات پاناسونیک تلفن سانترال غیر اصل در ایران وجود ندارد. در صورت خرید از فروشگاه های معتبر، امکان خرید محصولات پاناسونیک اصل و با کیفیت وجود دارد.

خرید انواع تلفن سانترال پاناسونیک اصل

در صورتی که به خرید تلفن سانترال پاناسونیک فکر می کنید، باید درباره قابلیت هایی که هر کدام از انواع تلفن های سانترال اطلاعات کافی داشته باشند. با مطالعه مطالبی که در مورد قابلیت هر کدام از تلفن سانترال پاناسونیک ارائه شده و دریافت کمک از مشاوره های رایگان متخصصان فنی و فروش آی پی سورنا برای طراحی و یا توسعه مرکز تماس می توانید با آگاهی اقدام به خرید کنید.

قیمت تلفن سانترال پاناسونیک

تلفن سانترال پاناسونیک

همانطور که می دانید تلفن های سانترال انواع متفاوتی دارند که با توجه به قابلیت های فنی قیمت گذاری می شوند. با توجه به توضیحات داده شده ، قیمت تلفن سانترال پاناسونیک برای هر کدام از دستگاه ها متفاوت است. اگر اطلاعات اولیه در مورد تلفن های سانترال داشته باشید، از نظر دسته بندی تلفن سانترال پاناسونیک به دو دسته تلفن سانترال پاناسونیک مدیریتی و تلفن سانترال پاناسونیک معمولی تقسیم می شوند. در هر مرکز تماس حداقل یک تلفن سانترال مدیریتی جهت اعمال تنظیمات مورد نیاز کاربران وجود دارد.

فروش تلفن سانترال پاناسونیک با گارانتی

فروش تلفن سانترال پاناسونیک به همراه خدمات نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش (گارانتی) یکساله ارائه می شود. مشتریان می توانند پس از خرید محصولات طبق قوانین ضمانتنامه ، کالای خود را تعمیر کنند. از جمله خدماتی که به مشتریان جهت نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی کمک میک ند. خدمات نصب و راه اندازی محصولات است که با کیفیت بالا و هزینه مقرون به صرفه توسط متخصصان فنی انجام می شود. برای افزایش رفاه حال مراجعین امکان برقراری ارتباط از طریق راه های ارتباطی که در سایت موجود می باشد.